Ubytování v Chorvatsku

Mezi ubytováním v Chorvatsku jsou mezi českými turisty jasnou jedničkou apartmány. Jedním z hlavních důvodů je dostatek soukromí, které právě ubytování v apartmánech nabízí. Hotely i kempy jsou také hojně využívány. V případě hotelů ale často odrazuje rekreanty cena a kempy využívají především turisti, kteří chtějí být nejblíže přírodě.

Rekreanti vyhledávají v Chorvatsku stále nové druhy ubytování. V poslední době jsou hitem malé rodinné hotely, které klientům nabízení zaměření na konkrétní sport, welness nebo gastronomii. Vyjímkou již není ani ubytování na statku či majáku. Turisti také častěji využívají rekreaci na ostrovech, kterých je v Chorvatsku několik desítek. Tvář Chorvatska se v posledních několika letech změnila. Jsou poskytovány lepší služby, nabízí se tisíce variant ubytování a vzhledem k relativně nově vybudované dopravní infrastruktuře je již i cestování bez problémů. Dovolená v Chorvatsku patří stále mezi jednu z nejlevnějších variant dovolené u moře, proto Vám letní pobyt tady vřele doporučujeme.

Prostřednictvím těchto stránek si můžete vybrat z nabídky chorvatské cestovní kanceláře Adriatic.hr, která má sidlo ve Splitu a zabývá se prodejem ubytování v Chorvatsku od roku 2000.
Tato cestovní kancelář trvale zaměstnává 40 pracovníků, přičemž v sezóně se jejich počet zvyšuje na 80 i více. Tým Adriatic.hr tvoří mladí, vysokoškolsky vzdělaní, kreativní a dynamičtí lidé, kteří se vyznačují především vysokou profesionálností a iniciativou.
V roce 2009 poskytla Adriatic.hr ubytování více než 3,2 mil. návštěvníkům. Výhodou této kanceláře je mimo jiné i komunikace v češtině, propracovaný systém on-line rezervace a platby zálohy pro obyvatele České Republiky.

(c)Copyrighted Dovolená apartmány Chorvatsko 2023, All Rights Reserved